Британський собака став жертвою фаст-фуду

7-річна бордер-коллі Кессі важить 58 кг, тоді як нормальна собака цієї породи – не більше 20-ти. Причиною ожиріння стала любов тварини до чіпсів та шоколаду.

Семирічна бордер-коллі на прізвисько Кессі з Великобританії визнана найтовстішою собакою країни – вона важить більше 58 кілограмів (як сніжний барс чи навіть поп-зірка Джастін Бібер).

Причиною такої ваги стало неправильне харчування: Кессі не їсть нічого, окрім чіпсів, картоплі фрі, смажених курчат, шоколаду, тістечок та іншого фаст-фуду.

Після того, як її власниця – самотня літня жінка – захворіла і потрапив до лікарні, Кессі віддали до притулку. Щоб винести собаку з машини, знадобилося троє людей. Через надлишки жиру собака не може самостійно стояти, і навіть з допомогою родить не більше трьох кроків, перевалюючись з лапи на лапу. Через це Кессі страждає на пролежні по всьому тілу.

Працівники центру жахнулися того, в якій формі був пес. Наразі вони посадили Кессі на сувору дієту та пообіцяли, що за рік вона повернеться у норму – в середньому бордер-коллі важить 18-20 кг.

“На жаль, коли власники ставляться до своїх домашніх тварин, як до людей, і неправильно їх годують, вони їх просто вбивають з добротою”, – сказала працівниця притулку для собак Сандра Вільсон.

Утім, фаст-фуд шкідливий і для людей. Минулого року у тій же Британії померла найогрядніша мешканка Сполученого Королівства, 40-річна Шерон Мевсімлер. На момент своєї смерті Шерон важила 286 кг. Як причину її смерті медики визначили серцевий напад, спровокований переїданням, – навіть у лікарні вона продовжувала таємно харчуватися чіпсами і смаженою куркою.

tsn.ua

Comments are closed.