Закарпаття: На Мукачівщині проходив екологічний семінар педагогів

[Total: 0    Average: 0/5]

Закарпаття: На Мукачівщині проходив екологічний семінар педагогівВелику увагу розвитку дошкільної освіти приділяють у Мукачівській РДА. Нещодавно районний відділ освіти провів на базі Завидівського ДНЗ семінар-практикум завідувачів дошкільних навчальних закладів Мукачівщини.
Два роки тому сучасний двоповерховий дитячий садок, загальною площею  1650 кв. метрів, подарував рідному селу почесний громадянин Мукачева і Міністр МНС України Віктор Балога. Цей ДНЗ одразу привертає увагу всіх, хто в’їжджає у село, красивим квітником і зручними сходами з пандусом.

Діточки молодшої і старшої груп разом зі своїми вихователями, яких очолює досвідчений педагог Надія Паук, підготували за новітніми навчальними методиками інтегровані заняття, присвячені темі екологічного виховання юні та молоді. Малята показали захоплюючу весняну подорож Білосніжки і Гномів, а старші вихованці, які незабаром підуть до школи, висвітлили актуальну тему збереження чистоти повітря і води, без яких людині неможливо жити. Відбулася також презентація дитячого садка та обговорення педагогами питання про роль керівника ДНЗ у формуванні екологічної культури дітей як актуальної проблеми, що заслуговує значної уваги.

Начальник відділу освіти Мукачівської РДА Василь Бігунець розповів, що влада району уже декілька років дбає про відновлення і реставрацію дитячих навчальних закладів. Незабаром відкриються оновлений дитсадок у селі Макарьово на 50 місць та новий сучасний ДНЗ у Червеньові на 75 місць. Тривають відновлювальні роботи у селах Кальник, Ділок і Копинівці. В останньому має працювати група з цілодобовим перебуванням дітей у ДНЗ. Із бюджету Мукачівського району виділені відповідні кошти для проведення капітального ремонту, а голова  Мукачівської РДА Ілля Токар та його заступник Василь Пашкуляк разом із головою райради Іваном Михайлом постійно контролюють хід виконання робіт. Майже кожна п’ята бюджетна гривня йде на дошкільну освіту. Саме вона є фундаментом усієї системи навчання, від неї залежить рівень подальшого виховання молодої людини, наголосив Василь Бігунець.

Олексій Філіппов, журналіст, “Старий Замок “Паланок”

Loading...

Comments are closed.