Шкляр заявив, що його роман може екранізувати Єжи Гофман

[Total: 0    Average: 0/5]

Лауреат народної Шевченківської премії, письменник Василь Шкляр не виключає, що його роман “Чорний ворон” буде екранізований польським режисером Єжи Гофманом.“Віктор Ющенко нещодавно запросив мене і каже: до кого полетимо на вечерю до Гібсона, чи до Гофмана? Єжи Гофман прочитав короткий синопсис і сказав, що в принципі ця тема цікавить. Більше того, він попросив роман і сказав, що прочитає його в оригіналі. Він сказав: я буду повільно читати, але я його прочитаю в оригіналі”, — розповів Шкляр в інтерв’ю радіо Свобода.

Разом з тим, письменник вважає, що краще тему його роману все-таки розкрив би співвітчизник.

“Я хотів би, щоб режисером був українець звичайно, який якнайкраще передасть дух Чорного ворона, знайде типажі, який займеться цим, так як я горів тією темою у свій час”, — повідомив Шкляр.

Він також заявив, що його твір прочитали навіть ті люди, які зазвичай книжок не читають.

“100 тисяч — це просто фантастичний тираж для України. Вже розійшлися і немає. До певної міри приємно, коли на тебе звертають увагу політики, коли твою книжку читають на всіх рівнях. Наші політики мало читають. А роман Чорний ворон дуже багато прочитало людей, які, мабуть, мало що взагалі коли-небудь читали”, — сказав письменник.
 

Радіо Свобода

 24tv.ua

Comments are closed.