Закарпаття: Служба у справах дітей Іршавської РДА просить не залишатися байдужими до дітей-сиріт

[Total: 0    Average: 0/5]

У середині травня традиційно відзначаємо Міжнародний день сім’ї. З приводу цього свята працівники служби у справах дітей відвідали дітей з числа сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яким родину замінив Вільшанський дитбудинок.Кожна дитина має право на проживання в сім’ї разом з батьками, але, на жаль,- не кожна має таку можливість… Сім’я є природним середовищем для фізичного, духовного, інтелектуального, культурного, соціального розвитку дитини, її матеріального забезпечення і несе відповідальність за створення належних умов для цього. З 143 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування , які перебувають на обліку служби у справах дітей Іршавської райдержадміністрації: 126 проживає у сім’ях опікунів та піклувальників, на яких покладено обов’язки виховувати дитину, піклуватися про стан її здоров’я, фізичний, психічний, духовний розвиток та забезпечення одержання дитиною повної загальної середньої освіти,19 у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, решта – в інтернат них закладах.

З досвіду переконуємось, що тільки в сімейному оточенні, огорнені материнською любов’ю та батьківською турботою, діти можуть подолати життєві труднощі та хвороби.   Сім’я, родина плекає своїх дітей, щоб набирались вони сили, могутності, мужності.  Все найкраще, що є на землі, починається з сім’ї. Без неї, як без природи, людство обійтися не може.

«З родини йде життя людини», – говорить народна мудрість. Тут людина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра, у сім’ї вона вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду. Маминої ласки, татусевої мужності, бабусиної доброти, дідусевої мудрості, тепла хатнього затишку в колі рідних потребують наші діти із закладів.

Якщо у Вас є внутрішня потреба , бажання і можливість прийняти дитину в сім’ю звертайтесь до працівників служби у справах дітей Іршавської райдержадміністрації . Наш телефон 2-24-03

zakarpatpost.net

Comments are closed.