“Порту” виграв Лігу Європи

Португальський “Порту” здобув заслужену перемогу у Лізі Європи 2010/2011. У фіналі “дракони” з мінімальним рахунком 1:0 обіграли співвітчизників з Браги. Єдиний гол на останній хвилині першого тайму забив найкращий бомбардир Ліги Європи Радамель Фалькао. Колумбієць відгукнувся на передачу Фредді Гуаріна і ударом головою відправив м’яч повз Артура. Відзначимо, що голеадор провів свій 18-й гол на турнірі.

“Брага” могла зрівняти рахунок на першій хвилині другого тайму, але Моссоро не реалізував вихід на ворота “Порту”, програвши мікродуель Елтону.

Це був єдиний по-справжньому небезпечний момент біля воріт “Порту”. Натомість, підопічні Андре Віллаша-Боаша не йшли вперед великими силами.

Відзначимо, що “Порту” вп’яте виграв єврокубки (з п’яти фіналів) – дві перемоги у Лізі чемпіонів і по одній перемозі у Кубку Кубків, Кубку УЄФА і Лізі Європи.