У Чопі триває тиждень боротьби з наркоманією, алкоголізмом та тютюнопалінням

Відповідно до рішень координаційної ради з питань профілактики наркоманії при виконкомі Чопської міської ради та наказу Управління освіти, культури, молоді та спорту Чопської міської ради у загальноосвітніх закладах міста проведено тиждень боротьби з наркоманією, алкоголізмом та тютюнопалінням серед молоді. Заняттями охоплено учнів 9-11 класів, загалом близько 200 дітей.

До проведення даних занять залучено лікаря-нарколога Ужгородської районної лікарні №1 Пізнякп М.М., старшого оперуповноваженого сектору кримінальної міліції з незаконного обігу наркотиків Багара В.І. та начальника служби у справах дітей Чопської міської ради Фелдій В.І., які відповідно до своїх повноважень пояснювали дітям про шкідливий та руйнівний вплив наркотичних речовин на організм дітей, та кримінальну відповідальність неповнолітніх за злочини вчинені у сфері незаконного обігу наркотиків.

Крім цього, на базі мультимедійного класу ЗОШ №2 систематично проводиться показ науково-популярних фільмів, тематикою яких є саме негативний вплив наркотиків на організм людини.

– Хотілося б висловити подяку, від адміністрації нашого закладу за проведення такого заходу. З впевненістю можу констатувати, що діти задумалися, і починають справді усвідомлювати величезну проблему підліткової наркоманії та алкоголізму яка зараз є однією з найболючіших проблем у нашій державі – відзначає директор ЗОШ І-ІІІст. №1 Демчик Є.І.

Заступник директора з виховної роботи Чопської ЗОШ І-ІІІст. №2 Кочмар Г.Й. зазначає, що вцілому неможливо переоцінити важливість даного заходу і користь від нього. Дітей надзвичайно зацікавили дані лекції.

– Вважаю, що знайомство дітей з проблемою наркоманії, дією наркотиків суттєво зменшить ризик потрапляння цієї молодої людини до капкану наркотичної залежності,- сказав він заступник директора. Хотілося б висловити вдячність організаторам даного заходу та лекторам від адміністрації закладу та учнів і запросити частіше проводити навчально-профілактичні лекції такого плану.

Чопська міська рада