Закарпаття: У Виноградові шукають підпалювачів автівки журналіста Володимира Мочарника

[Total: 0    Average: 0/5]

На Закарпатті міліція порушила кримінальну справу за фактом підпалу автомобіля засновника і головного редактора газети «Чорна Гора» Володимира Мочарника у місті Виноградові.
Про це “Телекритику”  повідомила прес-офіцер Виноградівського РВ УМВС Оксана Кобзаренко.

Проте сам пан Мочарник сказав ТК, що не вірить у те, що винних покарають.

Нагадаємо, інцидент стався у ніч на 18 травня. Володимир Мочарник пов’язує його зі своєю журналістською діяльністю. «Я пишу неупереджено про те, що бачу. А бачу процеси неприємні, руйнівні. Позаяк моя газета незалежна, то виходять і досить гострі статті. Я описую, як проходять сесії, події навколо фігур районного політикуму. Виноградів – прикордонне місто, тут при владі багато контрабандистів, хлопців, які заробляли і заробляють не зовсім законними шляхами. Очевидно, їм не дуже подобаються мої статті», – вважає він.

У 2003 році у будинок Володимира Мочарника через вікно закинули вибухівку, яка не здетонувала. Тоді була порушена кримінальна справа, але винних не знайшли.

Володимир Мочарник видає свій інформаційний духовно-просвітницький тижневик «Чорна Гора» вже протягом 12 років. Він не належить до жодної партії і є священиком. Також пан Мочарник очолює незалежну профспілку підприємців Виноградова, яка організувалася під час «податкового майдану», нещодавно долучався до організації Дня гніву у Виноградові.

Телекритика

Comments are closed.