Закарпаття: Діти з Рахівщини оздоровлювалися на Харківщині

10 червня, до Закарпаття повернулася група дітей з Рахівщини, що оздоровлювалися в Харківській області. Минулого року між Рахівщиною та Борівським районом Харківської області було підписано договір про співпрацю. В рамках цієї угоди влітку закарпатські школярі поїхали на оздоровлення на Харківщину. 12-денний відпочинок для малечі організували представники Борівської райдержадміністрації та районної ради.  40 дітей, вихователі та лікар-педіатр розташувалися в заміському таборі «Орлятко».

– У поїздку ми зібрали дітей майже з кожної школи району. Це – діти з  сімей, які не спроможні самі оплатити відпочинок, напівсироти та обдаровані дітки, – розповів 30-річний вчитель, керівник групи Василь Писарь.

У таборі для дітлахів організовували концерти, конкурси, веселі ігри однолітки-харків’яни, що приїздили до табору. Найбільше сподобалася маленьким закарпатцям екскурсія до Харкова та купання в місцевих озерах.

– Кожного дня до нас приїздили діти з різних шкіл. Ми гралися, співали, грали у футбол, купалися в озерах. Дуже сподобався Харків, – поділилася враженнями від поїздки 14-річна мешканка села Розтоки Наталія Харбака.

Вранці діти прибули потягом до Мукачева, тому на них ще чекала поїздка додому, на Рахівщину. Щоб діти трохи перепочили та набралися сил організатори домовилися про сніданок у Мукачівській школі-інтернаті, повідомили zakarpatpost.net в прес-службі ОДА.

За словами заступника голови Рахівської районної адміністрації Олександра Томашука, наразі район вже активно готується приймати дітей з Харківщини, що невдовзі приїдуть з Борівського району на відпочинок.

Показати є що: це і «Колиба-музей», Музей екології, та й самі карпатські краєвиди та гірське повітря будуть до вподоби дітям зі сходу. Разом із тим на Рахівщині продовжується робота над організацією відпочинку та оздоровлення дітей, де планується оздоровити понад 50% маленьких мешканців району.