Закарпаття: Владика Мілан освятив нову церкву у Сімері на Перечинщині

14 червня, в день мученика філософа Юстина, Преосвященний владика Мілан завітав до парафії села Сімер Перечинського району, щоб зробити у її історії важливу подію – освятити новозбудований храм Покрова Пресвятої Богородиці. Незважаючи на спекотній робочий день, до цього невеличкого села зійшлися люди навіть з околиць, щоб розділити радість вірників сімерчан.

Після освячення храму розпочалася святкова Архієрейська Служба Божа, яку разом з владикою співслужив протопресвітер Мирослав Рябінчак, декен Перечинського деканату, та 14 священиків. Також важливою подією, яка прикрасила свято, було уділення дияконських свячень Івану Голінці, випускнику УжБА, з с. Нижні Ворота Воловецького району, повідомляє сайт mgce.uz.ua

Після закінчення Літургії владика Мілан нагородив Архієрейськими грамотами всіх, хто доклав свої зусилля до будівництва храму. Тепер, проїжджаючи дорогою до Турянської долини, можна побачити невеличку, але гарну нову церкву у селі Сімер, яка завжди чекає і кличе кожного, хто має бажання у стінах цього храму воздати хвалу Господу нашому Ісусу Христу.

zakarpatpost.net