Депутати Берегова вирішили зачекати з гімном Угорщини

Вчора, 23 червня відбулася чергова сесія Берегівської міськради, на якій мало бути розглянуте питання про виконання гімну Угорщини на початку кожного наступного засідання. Як повідомляли низка джерел, зокрема і в депутатському корпусі, берегівські депутати мали намір наслідувати приклад районних колег, які трошки менше тижня тому змінили регламент і тепер гімн сусідньої держави разом з українським відкриватиме кожне нове засідання райради.
 
За попередньою інформацією, питання гімну мало бути внесено одним із депутатів вже у існуючий порядок денний. Однак, як стало відомо Мукачево.net, в кулуарах міськради було погоджено не «рухати» це питання напередодні дня Конституції та з огляду на галас, який здійнявся у країні після рішення Берегівської райради.
 
Слід зауважити, що гімн Угорщини вже неодноразово виконувався на початку сесій міськради. В останнє у травні – при відкритті сесії, що співпала з річницею надання Берегову статусу міста обласного підпорядкування.
 
З приводу останньої сесії, то з 88 питань порядку денного, 66 стосувалися земельних питань. Їх депутати проголосували пакетом, без обговорення.

www.mukachevo.net