Студентка УжНУ виборола кубок Ужгорода з шашок

18 червня відбувся відкритий міський турнір із шашок – кубок Ужгорода, у якому приймало участь 12 спортсменів.

Цей турнір був ініційований головою міського осередку федерації шашок Йосипом Ганичем.

Сім кандидатів у майстри спорту і п’ять першорозрядників змагалися між собою, щоб виявити переможця. Змагання проходили за коловою системою, 30 хвилин на партію.

Ігрова частина турніру в дебюті розпочалась занадто спокійно та академічно. Тривалий час лідирували молоді шашкісти: кмс В.Повх та першорозрядник Ю.Вайда. Після проходження «екватора» турніру настала досить неочікувана розв’язка, коли фаворити, які були «в тіні», значно додали в грі та результативно фінішували.

Особливо слід відмітити стабільну й результативну гру кмс Сільвії Марковці (студентка філфаку УжНУ), яка виборола загальну перемогу й стала володарем кубка м.Ужгород. Її результат – 19 очок із 22 можливих. На другому місці кмс Йосип Ганич та кмс Михайло Кичера (с.Зарічево Перечинський р-н) – 16 очок. Обидва нагороджені срібною медаллю. Третє місце виборов ветеран шашок – кмс Віктор Туртаєв (м.Ужгород) – 14 очок.

Переможці були нагороджені грамотами, медалями обласної та міської федерацій.

Турнір пройшов організовано, зі спортивним ентузіазмом його учасників.