Чопська митниця: На кордоні зі Словаччиною у вагонах з рудою знайшли 15 ящиків контрабандних сигарет (+ФОТО)

Сьогодні ближче вечора (09.07.11) чопські митники спільно з працівниками УСБУ в Закарпатській області та прикордонниками виявили у вантажному вагоні 15 ящиків сигарет, прихованих в руді концентрат.
На блок-пост “Павлове”, що на українсько-словацькому кордоні, прибув потяг з Дніпропетровська, який направлявся  до Словаччини.


При перевірці 44 вагонів інспектори виявили приховані від митного контролю 750 блоків тютюнових виробів марки “JL”, присипані товстим шаром руди. Для більшого маскування цигарки заздалегідь були загорнуті у чорні поліетиленові пакети. Як правило, при з’ясуванні обставин в подібних випадках, машиністи потягів та працівники залізниці заперечують свою причетність до контрабандного товару. Не стало виключенням і цей факт переміщення контрабандних цигарок.
Наразі триває подальший митний огляд і інших вагонів у складі цього потягу. За словами керівника пункту пропуску «Павлове» Миколи Ботоша, з початку року це вже третій випадок припинення спроби незаконного переміщення сигарет на залізничному напрямку завдяки спільним діям митників та правоохоронців.

Вікторія Сенгетовська, прес-секретар Чопської митниці