Нові подробиці жорсткого вбивста жінки у Виноградові

У минулу п’ятницю шокуюча знахідка розтривожила всю область. Випадковий перехожий помітив поблизу теківського моста, що на виїзді з Виноградова, розчленовий труп жінки. Голова й кінцівки були відділені від тулуба. Причому відчленування відбувалося з допомогою якогось ріжучого, але тупого предмета.

Безглузда жорстокість відразу спричинала кілька різних версій щодо особи убивці. Висунуто припущення про убивцю як про психічно хворого, скоріше за все психопата. Хоча є й заперечення такого висновку – психопат «користується» ретельно підібраними і гострими інструментами, оскільки бажання здійснити убивство його супроводжує постійно.

Скоріше за все жінку було вбито випадково, а вже потім її було понівечено, щоб відвести від себе сліди. Тим більше, що в ротовій порожнині не виявлено зубів – щоб важче ідентифікувати особу. Після обстеження тіла знайшлася зачіпка для з’ясування особи жінки – не менше, ніж три роки тому їй було зроблено радикальну гінекологічну операцію. Тому в навколишніх селах та райцентрі правоохоронці відвідали кожну жінку, яка мала таке видалення органів.

Як повідомив заступник начальника Виноградівського РВ УМВС Михайло Мелай, було опитано понад 70 осіб, але це відпрацювання результату не дало. Не виключено, вважає один з досвідчених правоохоронців (тепер на пенсії), що жінка приїхала до когось в гості здалеку, і в результаті сварки стала жертвою побутових розборок. Так чи інакше на теківському убивстві зосереджені правоохоронці зі всього Закарпаття і налаштовані вони на розкриття злочину.

goloskarpat.info