Закарпаття: Ветеранську організацію обласної міліції очолив Віктор Отовчиць

В Ужгороді відбулася звітно-виборна конференція Ради ветеранів закарпатської міліції. Участь в її роботі взяли делегати від районних ветеранських організацій, в.о. начальника УМВС області полковник міліції Василь Буковчаник, заступник начальника управління полковник Юрій Марковський, начальник управління кадрів закарпатської міліції підполковник Василь Корсак, а також голова ветеранської організації Закарпаття Іван Бігунець.Зі звітом про пророблену роботу виступив голова Ради ветеранів УМВС полковник міліції у відставці Петро Бронтерюк. Він розповів делегатам та гостям конференції про здобутки та проблеми ветеранської організації, яка налічує нині понад три тисячі пенсіонерів ОВС і ветеранів міліції. На жаль, з кожним роком меншає ветеранів війни, які відходять у вічність. Хвилиною памяті присутні вшанували й пам’ять загиблих працівників міліції.

Після звіту голови ревізійної комісії виступили ветерани закарпатської міліції Василь Товтин, Євген Турлаков, Федір Липчей, Іван Сабов, Євген Горват та інші. Далі були вибори нового голови та президії ради. Делегати конференції подякували за плідну роботу Петру Бронтерюку, котрий віддав понад 61 рік свого життя закарпатській міліції, з них 17 очолював ветеранську організацію, написав 12 книг про діяльність міліції.

Полковник Василь Буковчаник вручив Петру Івановичу вітальну грамоту від керівництва УМВС та картину на пам’ять. Окрім того, його було обрано почесним головою ветеранської організації та членом її ради. Почесними членами ради ветеранів також обрано знаних правоохоронців краю: Дмитра Дорчинця, Луку Федурцю, Миколу Дідика, Петра Трачука, Євгена Горвата.

А новим головою Ради ветеранів УМВС було обрано полковника міліції у відставці Віктора Отовчиця, котрий до того працював радником начальника УМВС. Його заступниками стали Володимир Цанько, Євген Турлаков, Василь Товтин, Іван Русин.

Новообраний голова подякував за плідну роботу своєму попереднику, запевнивши присутніх, що спільними зусиллями ветеранській організації вдасться добитися нових успіхів у роботі.

Делегатами на конференцію ветеранської організації МВС, яка відбудеться в Києві, одноголосно було обрано Віктора Отовчиця та Петра Бронтерюка.

А наостанок полковник Василь Буковчаник, Петро Бронтерюк, делегати та гості конференції поклали вінок до пам’ятника загиблим міліціонерам на Православній набережній в Ужгороді та сфотографувалися на згадку.

ВЗГ УМВС України в Закарпатській області