Тимошенко: революція в Україні – питання часу

Юлія Тимошенко заявила, що ідеали Помаранчевої революції актуальні й нині і, що нова революція в Україні – лише питання часу. Нова революція в Україні є лише питанням часу, сказала в інтерв’ю британському виданню Independent екс-прем’єр Юлія Тимошенко, яка перебуває під арештом у київському СІЗО.

“Історія показала, що авторитарні режими не живуть довго. І я вірю, що ідеали Помаранчевої революції так само актуальні сьогодні, як і в грудні 2004 року”, – сказала Тимошенко.

Нагадаємо, 5 серпня 2011 Юлію Тимошенко заарештували на судовому засіданні щодо “газової справи”.

У цей же день її соратник, народний депутат Сергій Власенко зачитав лист журналістам, написаний екс-прем’єром.

“Я хочу заявити, що у мене немає ніякої схильності до самогубства. Що трюки, які вони зробили з Кірпою (екс-міністр транспорту та зв’язку, гендиректор Укрзалізниці Георгій Кирпа – ред.) та Кравченко (екс-міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко – ред.), їм повторювати не варто”, – йдеться у листі Тимошенко.

“Я ніколи не покінчу своє життя самогубством”, – написала тоді Тимошенко. За словами Власенка, цю заяву Тимошенко написала особисто і передала йому тиждень тому, коли дізналася про можливість арешту. Тимошенко знаходиться в Лук’янівському СІЗО.

За інформацією Генпрокуратури, Тимошенко, перевищуючи службові повноваження при укладанні “газових контрактів” з РФ в 2009 році, завдала державі збитків на суму понад 1,5 млрд грн.

tsn.ua