Закарпаття: Завтра в Ужгороді презентують силовий турнір «Карпатський медвідь»

У четвер, у прес-центрі газети «НЕДІЛЯ» пройде прес-конференція Мирона Григоровського та триразового переможця турніру «Карпатський медвідь» Івана Григоровського.

21-го серпня «КАРПАТСЬКА ЛІГА СИЛЬНИХ ЛЮДЕЙ» проводить  VIII силовий турнір «Карпатський медвідь».

Турнір є єдиними змаганнями стронгменів в Закарпатській області. У минулому році змагання набули статут міжнародних. В 2009 році головним суддею був Василь Вірастюк – найсильніша людина світу. Інтригою 2011 року має бути суперництво триразових переможців турніру – Івана Григоровського та Сергія Олеоленка.

Стронгмен – спорт з великим потенціалом. Змагання, які проводяться на майданчиках, притягують велику кількість глядачів та надають широкий простір для рекламування спонсорів. Певною умовою є стандарт, якого повинні дотримуватися на всіх турнірах.

Вправи повинні бути атрактивними для глядачів, а коментувати має досвідчений модератор, наперед ознайомлений з усіма важливими фактами. Обов’язкова презентація в медіях та якісний інформаційний сервіс для глядачів.

Турнір «КАРПАТСЬКИЙ МЕДВІДЬ» дотримує всі умови та популяризує цей вид спорту серед широких верств суспільства.

О 14:00 годині  у прес-центрі газети «НЕДІЛЯ» відбудеться прес-конференція Івана Григоровського, та Мирона Григоровського щодо організації та проведення VIII Силового турніру.  Запрошуємо представників ЗМІ області.

Адреса прес-центру: м. Ужгород, площа Корятовича, 2 офіс 6 (вхід з двору)

zakarpatpost.net