В ужгородських багатоповерхівках газ з’явиться в останню чергу

[Total: 0    Average: 0/5]

Наразі міська влада ще не отримала від “Закарпатгазу” конкретного графіку відновлення газопостачання в Ужгороді, утім, акумулює усі ресурси для організації роботи.

Як повідомив Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов, підключення ужгородських багатоповерхівок до газу розпочнеться у п’ятницю, 2 вересня – такий термін назвало керівництво “Закарпатгазу”.
 
Сьогодні, 31 серпня, пуск газу розпочався в прилеглих до міста селах і, за обіцянками газовиків, ця робота завтра буде завершена, водночас, підключатимуть і певні будинки приватного сектору міста. О 7-ій ранку 1-го вересня на нараді разом з керівництвом “Закарпатгазу” розглядатимуть питання підключення приватного житлового сектору і багатоповерхівок Ужгорода, розподілятимуть бригади.
 
Міський голова знову звернувся до всіх городян з проханням під час підключення газу бути в помешканнях, попередити сусідів, і, звісно, вимкнути всі газові прилади. “Керівництво “Закарпатгазу” обіцяє відновлювати газопостачання в ужгородських багатоповерхівках 2-го вересня і працювати оперативно. Переконливо прошу, аби в кожній квартирі був присутній або її житель, або довірена особа. Адже в іншому випадку – коли в помешканні нікого не буде – газовики не включатимуть стояки. Весь Ужгород має поставитися до цієї справи з великою відповідальністю. Також прошу городян стежити за інформацією, яку ми надаємо постійно (від завтра ми повідомлятимемо, де в першу чергу беруться працювати газовики), а керівників підприємств відпускати працівників додому в разі їх потреби бути на місці під час підключення”.
 
Віктор Погорєлов розповів, що мерія ініціювала створення в місті груп, котрі відповідатимуть за певні райони і будинки, проводитимуть обходи з попередженнями, інформуватимуть людей, забезпечуватимуть координацію з бригадами “Закарпатгазу”. Так, до цієї роботи залучаються працівники ЖРЕРів, представники ОСББ, співробітники  міської ради та активні мешканці.
 
Що ж до ситуації на місці аварії, то сьогодні служби вивчають стан усіх мереж – і “Водоканал”, і електрики, і зв’язківці, і дорожники, адже доки тривали роботи з газовими трубами, інші не втручалися. Поки що знеструмленими лишаються кілька будинків на вул. Руській і Анкудінова, безпосередньо близьких до місця аварії, там працює комісія, електроживлення мають невдовзі відновити, – інформує прес-служба міської ради.

mukachevo.net

Comments are closed.