Тягнибок розповів, чим загрожує Україні суд над Тимошенко

[Total: 0    Average: 0/5]

Опозиційні сили повинні навчитися працювати в умовах політичного протистояння, якщо екс-прем’єра України, лідера партії Батьківщина Юлію Тимошенко засудять, вважає лідер ВО Свобода Олег Тягнибок.

“Опозиція, патріотичні сили, українці нині мають навчитися працювати в нових умовах, в умовах політичної боротьби і політичного протистояння, якщо рішення суду буде посадити Тимошенко. Як би ми зараз не говорили, але ситуація реально буде іншою”, – сказав він у неділю в Івано-Франківську на мітингу Зупинимо антиукраїнське беззаконня.

Тягнибок вважає, що судовий процес на Тимошенко – “це зведення особистих амбіційних політичних рахунків президента Януковича зі своїм політичним опонентом”.

“Це спроба вселити страх і в опозицію, мовляв не виступайте проти мене, бо будуть жорсткі такі заходи і санкції, і вселити страх у своє оточення, тих, хто оточує сьогодні Януковича, для того, щоб продемонструвати і показати сильну руку і ніби таку досить сильну владу”, – сказав лідер Свободи.

Він зазначив, що в даний момент для нього в процесі над Тимошенко не так важливо, був злочин чи ні.

“Це потрібно розглядати по-іншому. Повинні бути інші принципи судочинства. Сьогодні для нас є питання, чи сприйме суспільство чи громада будь-яке рішення суду, якщо українська громада, українське суспільство, бачачи цю виставу, вже не довіряють суддям. І не тільки в цьому одному процесі. Ось у чому основна суть питання”, – вважає Тягнибок.

Нагадаємо, 15 серпня голова Всеукраїнського об’єднання Свобода Олег Тягнибок звернувся до судді Печерського райсуду Родіона Кірєєва, який головує у газовій справі проти Юлії Тимошенко, з заявою про готовність взяти її на поруки.

ua.korrespondent.net

Comments are closed.