Ужгородців запрошують на виставку ноу-хау, які допоможуть здешевити витрати на «комуналку»

[Total: 0    Average: 0/5]

У суботу, 17 вересня, ужгородці та гості міста матимуть змогу оглянути виставку енергозберігаючих технологій, що розгорнеться на набережній Незалежності (у районі кафе «Пінгвін») та замовити представлені здобутки науки для власних помешкань.

Організатори виставки – Українська академія наук та Інститут державного управління та регіонального розвитку Ужгородського національного університету.

На виставці будуть представлені:

–         газогенератор для переробки відходів у газ, електроенергію;

–         сучасні електрообігрівальні прилади для квартир та промислових об’єктів;

–         тепло- та гідроізоляційні матеріали;

–         покрівельні матеріали;

–         інші зразки здобутків української науки.

Під час виставки можна буде зробити замовлення для переобладнання квартири на електричне опалення (що значно здешевлює витрати власників помешкання), а також на придбання інших матеріалів для покращення енергозбереження квартир та будинків.

Напередодні, 16 вересня, у приміщенні економічного факультету УжНУ відбудуться громадські слухання, у ході яких, зокрема, розглядатимуться такі теми: ««Стратегія розвитку регіону», «Інновації та інвестиції: розуміння процесу. Презентація “Бібліотечки керівника”, «Енергетична безпека регіону. Кадровий потенціал», «Енерго-ефективні технології: від проекту — до впровадження», «Технології чистоти» в АПК та комунальній сфері», «Енергетичний потенціал регіону. Відновлювані джерела енергії. Вітрова та сонячна енергетика: можливості та реалії», «Паркувальні системи сучасного міста. Сучасні технології – рекуперація повітря».

Виступатимуть академіки Української академії наук, представники місцевого самоврядування, експерти.

zakarpatpost.net                

 

 

Comments are closed.