Минайську ремонтуватимуть до кінця року

[Total: 0    Average: 0/5]

Ужгородську вулицю Минайську, де триває повна реконструкція дороги, інспектував мер міста Віктор Погорєлов який перевіряв, чому нова дорога робиться «не так швидко, як хотілося б».

Про це повідомили із прес-служби Ужгородської міської ради.

“Тут великий обсяг робіт, який ми просто не встигаємо виконувати. Доки вистачить бітуму, який закуплений за серйозні гроші з міського й обласного бюджетів – робітники працюватимуть. Сьогодні бригади “дійдуть” до вулиці 8-го Березня, й “підуть” у зворотному напрямку. Для ділянки до кола і самого кола потрібно ще тиждень. Потім будемо спільно з ОДА шукати ще фінанси, аби допомогти облавтодору завершити ці роботи. Інша справа – підняття колодязів зливової каналізації, в проекті чомусь цього нема, і в деяких місцях вони не підняті, будемо це вирішувати. І я думаю, що до кінця року ми будемо мати нову дорогу і їздити по ній із задоволенням”, – сказав Віктор Погорєлов.

Мер також сказав, що нині Минайська поряд із підготовкою до опалювального сезону – його головний клопіт, і пояснив, чому вулиця робиться довше, ніж цього очікувало місто: “Місто не винувате в затримці. Замовником робіт від міста є Облавтодор. Тендер виграла фірма, яку очолює Іван Лялик, і відтак їм передалися гроші з державного бюджету Укравтодору. Кошти вони отримали не тільки на цей об’єкт, але й на інші. На цей об’єкт відповідна кількість коштів була відпущена, але другий транш затримався. Сьогодні знов з’явилися кошти, знов можна було отримати певну кількість бітуму, який є складовою асфальту, але для завершення вулиці цих коштів все одно не вистачає”.

zaholovok.com.ua

Comments are closed.