Закарпаття: Зловили групу браконьєрів

[Total: 0    Average: 0/5]

18.09.2011 року під час проведення рибоохоронного рейду по р.Латориця в межах Ужгородського району, інспекторами рибоохорони (Ополонський О.М., Бочкор І.І.) на одному із розливів( кубики “Вінда”) близько 22.00 було помічено підозрілу групу (3 чоловіка) з човном.

З човна рибалити в даній місцевості не доречно , а враховуючи осінній нерест так і заборонено.

Оцінивши ситуацію та зібравши інформацію у місцевих “рибалок – завсігдаїв”, стало зрозуміло , що група прийшла рибалити в заборонений спосіб.
Початувавши до ранку, близько 9.00 інспектори затримали порушників правил рибальства на виході з води. Під час перевірки у порушників, котрі виявились мешканцями с.Нове Давидково Мукачівського району, було виявлено 12 “сіток-плутанок” (6 шт. було встановлено) та 20 кг. риби (карась,короп,лящ). Загальна сума завданого збитку склала 714 грн.
 З метою притягнення порушників до відповідальності на них складено протоколи за ст.. 85 ч.4 КУпАП для направлення в Мукачівський місьрайонний суд (санкція статті передбачає адмін. штраф від 340 до 680 грн. з конфіскацією добутої риби та знарядь лову). Головне управління також заявить позов на відшкодування суми (714 грн.) завданих збитків.

Comments are closed.