Закарпаття: затримали незаконного мігранта з Румунії, який без документів хотів потрапити в ЄС

У Великоберезнянському районі Закарпатської області прикордонники відділу прикордонної служби «Великий Березний» затримали незаконного мігранта з Румунії.

Сьогодні під ранок, коли ледь починало розвиднюватися, прикордонним нарядом на відстані 500 метрів від лінії державного кордону було помічено невідому особу, яка рухалася в бік державного рубежу, і намагалась пролізти крізь загороджувальний паркан. Коли прикордонники наблизилися до правопорушника, той зрозумів,  що діватися нікуди, і сам здався правоохоронця.

Під час перевірки документів порушник зізнався, що їх в нього  немає. Зі слів затриманого стало відомо, що він – громадянин Румунії, прибув на Закарпаття, щоб незаконно потрапити до однієї із країн Євросоюзу.

Наразі затриманий знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання Чопського прикордонного загону до встановлення обставин правопорушення.

Слід також зазначити, що вчора 22 вересня, близько обіду в пункті пропуску “Тиса”, в ході  спільного огляду легкового автомобіля марки “Альфа – Ромео” угорської реєстрації, що прибув на в’їзд  в Україну, в 60 – річного громадянина Угорщини виявлено 32 таблетки психотропної дії.

Про це повідомив начальник прес-служби  Чопського прикордонного загону старший лейтенант Сергій  Бровко.

zakarpattya.net.ua