Закарпаття: Сьогодні стануть відомі «Впливові люди Закарпаття»

Сьогодні увечері в Ужгороді пройде презентація спеціального проекту газети «НЕДІЛЯ» – «Топ 100. Впливові люди Закарпаття».

Видання журналу «ТОП. Впливові люди Закарпаття» стало доброю традицією визначення в Закарпатті впливових людей з різних галузей – влади, політики, бізнесу, ЗМІ, громадських діячів, культури.

Новинкою цьогорічного журналу «ТОП» стало те, що газета «НЕДІЛЯ» визначила не 50 успішних і впливових людей, а 100. Рейтинг впливовості визначали за результатами експертного опитування, в якому взяли участь провідні експерти, зокрема політологи, соціологи, політики, громадські діячі, представники бізнесу, читачі газети, журналісти. При формуванні рейтингу також брали до уваги статус учасників у владі і політиці, їх контроль над бізнес-структурами чи важливими інфраструктурними об’єктами, а також їх родинні та особисті зв’язки як засіб впливу і лобіювання інтересів.

За словами Михайла Носи, керівника проекту, якщо хтось не знайшов своє прізвище у рейтингу «ТОП-100. Впливові люди Закарпаття», це не означає, що ця людина не вносить свою посильну участь у розвиток краю в певній галузі.

Цьогоріч, редакторами та авторами текстів стали запрошені газетою «НЕДІЛЯ» відомі у краї журналісти – Тетяна Вашаргелі (телерадіокомпанія «Тиса»), Олександр Попович (радіо BBC) та Ганнуся Тарканій (Прес-клуб реформ).

https://zakarpatpost.net/