Студентські організації ЗакДУ оприлюднили заяву щодо інциденту на форумі міністрів освіти європейських країн

Текст заяви наводимо повністю

Закарпатські студенти відмежовуються від провокацій

        Студентська рада, профспілкова організація «Студентство», Наукове товариство студентів та аспірантів Закарпатського державного університету здивовані та обурені провокаційним вчинком студентки Києво-Могилянської академії на форумі Міністрів освіти європейських країн 22 вересня 2011 року.

         Показовим є той факт, що ще зовсім недавно члени організації, які були ініціаторами та виконавцями цієї акції, демонстративно смажили яєчню на святині українського народу – Вічному вогні у пам’ять полеглим у Великій Вітчизняній війні.

         Очевидно, що за вчинком неповнолітньої студентки, який планувався та готувався за її словами три доби, стоять «опозиційні» сили, яким дуже не  до вподоби  рішучий курс на реформи, проголошений Президентом та Урядом України.

         Є багато інших способів заявити про свою думку. Дії, вчинені студенткою, до цивілізованих методів дискусії ніякого відношення не мають. Таку поведінку слід оцінювати з точки зору загальної культури, дотримання загальнолюдських етичних норм та моралі, а також, беручи до уваги те, що інцидент стався під час офіційного заходу міжнародного рівня.

         Ці та подібні дії не мають нічого спільного з громадянським протестом. Своїм вчинком студентка завдала шкоди насамперед авторитету Української держави та престижу вітчизняної освіти зокрема.

 

          Голова Студентської ради

         Закарпатського державного університету                               Е.Коваленко

 

         Голова Профспілкової організації

         «Студентство» ЗакДУ                                                               М.Бігунець

 

         Голова Наукового товариства студентів

         та аспірантів ЗакДУ                                                                    Б.Шпільман

 

http://zaholovok.com.ua/