350 шкільних форм — вересневий подарунок школярам м.Виноградів

На Закарпатті Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Виноградівської райдержадміністрації проводить благодійну акцію «Шкільна форма» для пільгових категорій дітей.

За словами директора районного центру Надії Деяк, акцією буде охоплено всі школи району, в яких навчаються діти з багатодітних, малозабезпечених та опікунських сімей, діти-сироти. 350 дівчаток району від початкових і до випускних класів безкоштовно одержать по комплекту добротного і зручного шкільного костюма.

Це стало можливим завдяки волонтеру центру Катерині Чупановській, яка знайшла добродіїв з Хмельницького,   котрі забажали залишитися анонімними. Відомо тільки, що ім’я спонсора, який зробив чудовий подарунок нашим школяркам (бо, на жаль, лише дівочі форми презентовано), пані Ольга. Для доставки костюмів начальник відділу освіти РДА Василь Белень відрядив директора Неветленфолівської школи Євгена Колішка.

Минулого тижня ми побували у Новосільській загальноосвітній школі, де відбувалося вручення   шкільних форм. Допомагали ученицям підбирати обновки працівники центру, а також мами та бабусі, які завітали до школи з нагоди такої події.

Щирі слова подяки всім, хто долучився до акції, зробив діткам такий чудовий вересневий подарунок, висловила директор школи Марія Комаромі. Вона сказала, що на батьківських зборах ставилося питання про придбання шкільної форми, але не кожна родина, особливо багатодітна, має змогу придбати її. Завдяки даній акції близько 40 учениць навчального закладу отримали красиву шкільну форму.

Від імені батьків подякувала добродіям багатодітна мама Тетяна Мацола. Та найбільше раділи школярки. Вони пообіцяли, що ходитимуть до школи такими гарними і акуратними щодня.

Любов ТОКАЧ

http://karpatnews.in.ua