На ужгородському автовокзалі затримали нелегалів з Гвінеї та Конго

Напередодні вихідних прикордонний наряд відділу «Ужгород» спільно з прикордонниками мобільної застави «Чоп» на автовокзалі Ужгорода затримав 5 іноземців, двох чоловіків та три жінки. Вони прибули рейсовим автобусом, що прямував із Луцька.

 

У ході перевірки документів один із чоловіків пред’явив закордонний паспорт громадянина Гвінеї. Однак правоохоронці встановили, що термін перебування даної особи на території України закінчився ще в березні місяці. Інші затримані, вихідці із Республіки Конго, на вимогу охоронців кордону змогли пред’явити тільки копії довідок про надання статусу біженця. Серед довідок, виданих міграційною службою міста Одеса, термін дії однієї з них також закінчився.

Після прибуття в прикордонний підрозділ та проведення бесіди з затриманими, останні не змогли чітко пояснити, чому прибули на Закарпаття та причини перевищення терміну перебування в Україні. У зв’язку з цим громадян притягнуто до адміністративної відповідальності.

Наразі затримані знаходяться в місці тимчасового тримання Чопського прикордонного загону до встановлення обставин правопорушення, – повідомив начальник прес-служби  Чопського прикордонного загону старший лейтенант Сергій  Бровко.

zakarpattya.net.ua

Comments are closed.