За інформацію про вкрадені люки і зливоприймачі в Ужгороді даватимуть премію

[Total: 0    Average: 0/5]

В Ужгороді почастішали випадки крадіжок люків і зливоприймачів. За останній час десятки решіток зливової каналізації зникли на вулицях Анкудінова, Франка, Перемоги, Собранецькій, Довженка та інших. Фрагменти декоративної решітки вкрали навіть з Корзо і Театральної. Міський голова Віктор Погорєлов ініціював преміювати осіб, які вкажуть, де знаходяться вкрадені люки і решітки зливової каналізації.
Міська влада проводила “профілактичні” розмови, під час яких “переконливо попросила” не брати комунальний метал підприємців, котрі займаються прийомом металобрухту. Також були ініційовані міліційні рейди, міський голова й особисто вказував правоохоронцям на нелегальні пункту прийому металобрухту, як от на вул. Айвазовського. Утім, діяльність “збирачів” люків, зливоприймачів та іншої металевої міської власності не стала менш активною. Так, лише за тиждень, що передував Дню міста, в Ужгороді вкрали близько півсотні цих предметів благоустрою.

Відсутність люків і зливоприймачів – пряма загроза, яка може спричинити травми, а на магістральних вулицях – і ДТП. Водночас відновлення одного втраченого зливоприймача коштує 1050 гривень. Проблемою є й те, що люки і решітки, поцуплені в центрі міста – чеського виробництва і нині таких вже не виготовляють.

Про потребу дієвої боротьби з крадіжками люків йшлося і на позачерговому засіданні Ужгородського міськвиконкому. Міський голова найближчим часом скличе велику нараду за участі представників правоохоронних органів (і не лише міських, адже відомо, що пункти, які приймають як брухт “комунальний” метал, базуються і поза Ужгородом), усіх служб, що мають на балансі і обслуговують мережі, ЖРЕРів, а також підприємців – власників пунктів прийому металобрухту. Мета зустрічі – виробити дієвий план, котрий дозволив би запобігти крадіжкам міського майна, – інформує прес-служба міської ради.

Одним із заходів стане й премія для тих, хто надасть інформацію про те, де перебуває крадений комунальний метал. У разі виявлення в пунктах прийому металобрухту будь-якого елементу міської власності, Віктор Погорєлов клопотатиме про позбавлення підприємства ліцензії. “Наполягатиму на цьому щодо будь-якого підприємства, де будуть знайдені люки чи решітки, навіть якщо процедура позбавлення ліцензії потребуватиме рішення Кабміну!”, – цитує міського голову його прес-секретар Алла Хаятова.

zakarpatpost.net

 

Comments are closed.