Закарпаття співпрацюватиме ще з одним регіоном Угорщини

 У середу, 28 вересня, у рамках проведення засідання Українсько-Угорської міжурядової змішаної комісії з питань транскордонного та прикордонного співробітництва голова Закарпатської обласної ради Іван Балога та заступник голови Загальних зборів області Боршод-Абауй-Земплен Різ Габор підписали угоду про співробітництво.

 Співпрацюватимуть регіони у таких сферах як протипаводковий захист, будівництво малих гідроелектростанцій, виноградарстві та садівництві. Також активізуються контакти в культурній та освітній галузях.

«Угода буде наповнена реальними діями, що принесе користь громадам двох регіонів. Ця угода оперативно готувалася, в мене є таке ж бажання, щоби вона  оперативно наповнювалася нашими задумами. Ми вже маємо спільні інвестиційні проекти – зокрема  від австрійської компанії АВЕ. Наша делегація кілька разів побувала в області Боршод-Абауй-Земплен, де ознайомлювалася з їх практикою поводження з твердими побутовими відходами. Ми раді, що дружитимемо ще з одним регіоном Європи. Це знакова подія, адже транскордонна та прикордонна співпраця – один з найважливіших елементів роботи обласної влади», – резюмував голова облради Іван Балога.
 
На сьогоднішній день Закарпатська область вже уклала угоди про співпрацю з Кошицьким та Пряшівським самоврядними краями (Словаччини), областю Соблч-Сотмар-Берег (Угорщина), повітами Сату-Маре та Марамуреш (Румунія), Підкарпатським воєводством (Польща) та округом Оберфранкен (Німеччина). На черзі підписання угоди про партнерство з магістратом Відня (Австрія).
 
Прес-служба облради