В Ужгороді злодійкуватий зять залишив тещу без золота

Про «теплі» стосунки зятів із тещами в народі анекдоти ходять. І от днями в Ужгородське міськуправління міліції звернулася із заявою чергова жертва таких взаємовідносин. Жінка-підприємець поскаржилася на свого зятя. Зі слів заявниці, цей 40-річний чоловік обікрав її, винісши з квартири масивні золоті вироби господині на загальну суму близько 22 тисячі гривень.

Крадене золото той буцімто здав опісля в ломбард, а виручені гроші потратив на власні потреби. Чи це справді так, тепер з`ясовує міліція.

Учителька однієї з ужгородських шкіл пішла зранку на роботу, а вікно в будинку зачинити забула. Цим скористався якийсь спритний «домушник», викравши з помешкання золоту каблучку та гроші в сумі 840 гривень.

Без ювелірних виробів залишилася ще одна ужгородка, в квартирі якої побували непрохані гості. В результаті господиня недорахувалася золотих каблучок, сережок та печатки на загальну суму три тисячі гривень. Потерпіла заявила про крадіжку в міліцію, зловмисників розшукують.

Але найбільше потерпів від «домушників» житель Мукачівщини, який працює зубним техніком. Зранку, коли вдома нікого не було, до його будинку заліз, підібравши ключа до вхідних дверей, невідомий зловмисник.

Злодій викрав з хати гроші в сумі 15 тисяч гривень, 600 доларів та 13 найменувань золотих ювелірних виробів. Крадія розшукують.

zakarpatpost.net

Comments are closed.