В Луганську провели хресну ходу з іконами Януковича

Ряд активістів громадських організацій здійснили ходили навколо обласної адміністрації з портретами-іконами Президента Віктора Януковича. Це інсталяція виготовлена луганським художником В’ячеславом Бондаренком. І відкриває цикл його робіт. Народ вдячний жителям Донбасу за Президента.

“Народ, який вдячний жителям Донбасу за Президента виявив цікавість до цієї роботи. Тому ми винесли, щоб показати людям, хто не бачив її на виставці. Пройдемо, покажемо саме з окремим ходом”, – каже художник В’ячеслав Бондаренко.

Автор на очах у глядачів виготовив роботу з образом Президента. Майстер-клас зайняв не більше 5 хвилин. Задля цього він використав порожню коробку від цукерок, акваріумні різнокольорові камінці та портрет президента з його офіційного сайту. Все це насадив на силікатний клей, нарік “світочем” та прикрасив ялинковими гілками. Потім з такою іконою рушили хресною ходою.

Робота створена у стилі поп-арт

Роботу автор реалізовував як жарт-іронію щодо сакрального ставлення до влади. Втім, його першу роботу в інтернеті багато хто сприйняв дійсно як ікону Януковичу. Тож автор вирішив довести все до абсурду. Раз є ікона, буде і хресна хода.

Автор ідеї готовий продати свої роботи. Править 500 гривень за кожного Януковича. В планах – створення циклу “Чудотворні цивільні святі”, в яких будуть представлені обидва Табачники, Азаров та інші політики.

 http://24tv.ua/

Comments are closed.