З початку року мукачівські прикордонники затримали 52-х нелегалів

Нещодавно прикордонники Мукачівського загону підбили підсумки оперативно-службової діяльності за дев`ять місяців 2011 року.

Зокрема начальником Мукачівського прикордонного загону підполковником Костянтином Безпалько, було зазначено, що впродовж усього звітного періоду обстановка на ділянці прикордонного загону характеризувалась постійними спробами відновлення та налагодження каналів незаконної міграції на українсько – румунській та українсько – угорській ділянках кордону з боку злочинних угрупувань, а також активізації протиправної діяльності з незаконного переміщення тютюнових виробів в пунктах пропуску та на «зеленій» ділянці кордону, як на українсько – угорській так і на українсько – румунській ділянці кордону, особливо в межах ділянок відповідальності відділів «Вилок», «Дякове», «Солотвино».

Слід відмітити, що активізацію рівня протиправної діяльності було викликано значним покращення погодних умов ( зниження рівня води на річкових ділянках та прохідність гірських ділянок).

За 9 місяців 2011 року на ділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону затримано у 52 випадках 97 осіб за спробу та порушення державного кордону України з них незаконних мігрантів у 24 випадках 52 особи. Припинено 85 спроб порушення державного кордону з використанням чужих , підроблених , недійсних та технічно несправних документів.

Затримано 14 одиниць зброї та 22 боєприпаси, 76 грамів наркотичних речовин та майже 2 кг психотропних лікарських засобів.

Протягом дев`яти місяців 2011 року на ділянці відповідальності прикордонного загону припинено 110 спроб незаконного переміщення тютюнових виробів . Загальна сума оцінки контрабандних цигарок становить 3 млн. 87 тис.488 грн., вилучено 433 тис.91 пачоку цигарок.

Найбільша кількість цигарок, затриманих підрозділами кордону, переміщувалася легковими та вантажними автомобілями , почастішали випадки використання гужового транспорту для незаконного переміщення тютюнових виробів через кордон а також у спосіб сплавляння тютюнових виробів рікою Тиса.

 Леся Федорова, Прес-секретар начальника Мукачівського прикордонного загону

http://chas-z.com.ua/