Заступник мера Ужгорода Юрій Беляков вважає незаконним обшук свого кабінету

Юрій Беляков, заступник міського голови Ужгорода, вважає обшук його кабінету, який провели правоохоронні органи у вівторок, 11 жовтня, протизаконним, та припускає, що це стало результатом цілеспрямованої роботи на його дискредитацію.
Про це заступник мера Ужгорода повідомив сьогодні, 13 жовтня, на прес-конференції.

“Дійсно, у вівторок після наради в міського голови, у мене силами працівників був проведений обшук, після чого обшукали службові приміщення відділу транспорту, – підтвердив пан Беляков. – Обшук провели в рамках кримінальної справи по отриманню хабара начальником Головтрансінспекції в Закарпатській області Павлом Піровим. Однак я не бачу зв’язку між Павлом Павловичем і мною. Я веду один з напрямків роботи міської ради – транспортний. З Павлом Павловичем у нас були робочі стосунки”.

На думку Юрія Белякова, обшук був неправомірним. Тим паче, по справі в утриманні хабара його не допитували, і взагалі не задавали ніяких питань. “Тому не розумію, яким чином і на якій основі був проведений обшук”, – підсумував він. В кабінеті шукали документи, пов’язані із транспортом і знайшли декілька доповідних записок. “Оскільки я лише курую транспорт, документів у мене бути не може”, – пояснив він.

Щодо неофіційних причин обшуку, то на думку Юрія Белякова, проблема тягнеться десь з листопада минулого року, коли деякі особи хотіли поставити свій транспорт на міські маршрути.

“Коли я пояснював, що поза конкурсом цього не можна зробити, почалися відповідні дії. Все це носить замовний характер. Може комусь не подобається моя діяльність у міськраді, стосунки з мером, депутатами. Але більше схоже на те, що всі ці дії носять направлений характер з метою дискредитації мені як держслужбовця, людини, і як партійного діяча. Мене в Ужгороді знають дуже багато людей, і після обшуку почалися питання: невже Белякова заарештували? Такі розмови б’ють по моєму авторитету”, – наголосив він.

Щодо реакції Віктора Погорєлова, то, за словами пана Юрія, він був в шоці, однак, ознайомившись з постановою, як законослухняний громадянин та держслужбовець, дозволив провести обшук і вчинив абсолютно правильно.

Щоб захистити репутацію, заступник мера збирається написати заяву про приниження гідності як людини й держслужбовця.

Час Закарпаття

http://karpatnews.in.ua/