На Закарпатті зареєстровано 12,3 тис безробітніх

У вересні п.р. з питань працевлаштування звернулося 2,4 тис. незайнятих громадян, що на 10,4% менше, ніж у серпні цього року, та на 13,5% – ніж у вересні 2010р. Із загальної кількості взятих на облік кожна друга – жінка або молода особа до 35 років.

На 1 жовтня п.р. в області офіційний статус безробітного набули 12,3 тис. осіб або 97,4% загальної кількості не зайнятих трудовою діяльністю громадян. У сільській місцевості проживає близько двох третин безробітних.
 
Рівень зареєстрованого безробіття по області, порівняно з відповідною датою минулого року, збільшився на 0,1 в.п. і на 1 жовтня п.р. становив 1,6 % чисельності постійного населення працездатного віку. Серед районів області найвищий рівень безробіття у Воловецькому районі – 6,5%, найнижчий – в Хустському районі – 0,6%.
 
Упродовж дев’яти місяців п.р. за сприяння державної служби зайнятості працевлаштовано 15,7 тис. незайнятих громадян, що на 3,6% більше, ніж у відповідному періоді минулого року.
 
Рівень працевлаштування незайнятих громадян за січень–вересень п.р. порівняно з відповідним періодом минулого року зменшився на 2,6 в.п. і становив 38,9%.
 
Із Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на допомогу безробітним за 9 місяців п.р. витрачено 70,2 млн. грн. Середній розмір допомоги становив 712,31 грн., що дорівнює 74,2% законодавчо встановленого рівня мінімальної заробітної плати (960 грн.), який діяв на кінець періоду.

http://www.mukachevo.net/

Comments are closed.