На Іршавщині провели інформаційну кампанію проти сімейного насилля

[Total: 0    Average: 0/5]

У рамках проведення інформаційної кампанії з питань попередження насильства в сім’ї та з питань попередження насильства серед дітей фахівцями Іршавського районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї, та молоді проведено бесіди та відеолекторії із учнями Імстичівської, Луківської загальноосвітньої школи I-II ст. та Іршавської загальноосвітньої школи I-III ст. № 2.

Темами для обговорення стали «Насильство в сім’ї », «З мене знущаються! Куди звернутися за допомогою?» та «Відмовся від насильства заради кращого майбутнього». 

Юристом центру було докладно роз’яснено учасникам про основні види домашнього насилля та про насильство в колі однолітків. Наталія Лендєл зупинилася на питаннях наближених та віддалених наслідків сімейного насилля, конкретизувала матеріал на ситуації у школі, де зустрічалися прояви фактів, як фізичного насильства, так і психологічного насильства або психо – емоційного тиску. Учні жваво обговорювали запропонований їм відеоматеріал, цікавилися питаннями захисту права на проживання в сім’ї, причинами вилучення дітей із родин, тощо.

Психологом центру Наталією Боршош було проведено анкетування школярів для вивчення рівня їхнього усвідомлення значимості матеріалу з питань запобігання сімейному насильству та випадків насильства серед підлітків, інформує сайт Іршавської райдержадміністрації.

Comments are closed.