Наші спортсмени завоювали 175 ліцензій на Олімпіаду-2012

175 ліцензій у 13 видах спорту завоювали українські спортсмени на участь у літній Олімпіаді-2012 в Лондоні станом на цей час.

Про це повідомив голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін. Голова Держслужби нагадав, що на Іграх 2012 року буде розіграно 302 комплекти нагород, українці розраховують на участь в 21-му виді спорту, виняток – баскетбол, волейбол, гандбол, футбол, хокей на траві.

“Право на участь в Олімпійських іграх 2012 року вже отримали 155 спортсменів. Сьогодні затверджена група спортсменів з 556 осіб, які можуть претендувати на участь в Олімпійських іграх, 108 з них – реально боротися за олімпійські медалі”, – сказав керівник спортивного відомства.

Україна вже отримала право змагатися в таких видах спорту: стрільба кульова – 8 спортсменів, плавання – 5 спортсменів (норматив А) і 25 спортсменів (норматив В), легка атлетика – 44 спортсмени (норматив А) і 20 спортсменів (норматив В), стрільба з лука – 6 спортсменів, кінний спорт – 4 спортсмени, стрибки у воду – 6 спортсменів, сучасне п’ятиборство – 2 спортсмени, веслування на байдарках і каное – 2 спортсмени, веслування академічне – 19 спортсменів, вільна боротьба – 2 спортсмени, спортивна гімнастика – 5 спортсменів, бокс – 6 спортсменів, гімнастика художня – 1 спортсмен.

У жовтні – грудні 2011 року заплановано участь спортсменів збірних команд України в ліцензійних змаганнях на Чемпіонатах світу з важкої атлетики, стрибків на батуті, вітрильному спорті, плаванні.

У таких видах спорту як фехтування, триатлон, велоспорт, дзюдо, настільний теніс і бадмінтон ліцензії будуть надаватися за рейтингом міжнародних федерацій з видів спорту.

В цілому наші атлети сподіваються завоювати більше 300 ліцензій.

Олімпійські ігри 2012 року пройдуть в Лондоні 27 липня – 12 серпня, після чого відбудуться Параолімпійські ігри, які пройдуть 29 серпня – 9 вересня.
Gazeta.ua

Comments are closed.