Проти Азарова опозиція вимагає порушити кримінальну справу

[Total: 0    Average: 0/5]

Опозиція звернеться до генпрокурора України Віктора Пшонки з вимогою порушити кримінальну справу проти прем’єра Миколи Азарова у зв’язку з перевищенням повноважень при підписанні угоди про зону вільної торгівлі з країнами СНД. Відповідне рішення ухвалили вчора на засіданні Опозиційного уряду.

На переконання членів Опозиційного уряду, дії Миколи Азарова суперечать Конституції України у частині повноважень Кабінету міністрів, нормам закону про Кабмін та закону про міжнародні договори.

Члени опозиційного уряду вважають, що дії прем’єр-міністра підпадають під статтю 364 — зловживання владою або службовим становищем, статтю 365 — перевищення влади або службових повноважень та статтю 367 — службова недбалість Кримінального кодексу України.

Крім того, Опозиційний уряд має намір вимагати від влади виконання всіх рішень щодо європейського вектору зовнішньої політики України.

Опозиція також вимагатиме від влади забезпечити підписання угод про асоціацію і створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом.

Опозиція засуджує спроби влади втягнути Україну у Митний союз — “наддержавний орган, який призведе до ізоляції України”.

http://24tv.ua/

Comments are closed.