Закарпаття: На хабарі впіймана начальник технічного відділу КП «БТІ м.Ужгород»

[Total: 0    Average: 0/5]

До Ужгородського МУ УМВС області звернулась громадянка Ужгорода та повідомила про те, що начальник технічного відділу комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації міста Ужгорода» вимагає від неї хабар у розмірі 200 євро за видачу технічного паспорту на квартиру в м.Ужгороді для подальшого оформлення права власності на вказане нерухоме приміщення. Пізніше начальник технічного відділу КП «БТІ м.Ужгород», перебуваючи в своєму службовому кабінеті, вимагала та отримала хабар у вигляді грошових коштів в розмірі 200 євро за сприяння у виготовленні та видачі технічного паспорту на квартиру в м.Ужгороді.

За цим фактом 20 жовтня поточного року прокуратурою Закарпатської області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України. Начальника техвідділу КП „БТІ м.Ужгород” слідчим прокуратури області затримано в порядку ст.115 КПК України.

Наразі по кримінальній справі слідчим прокуратури області проводиться досудове слідство,  хід якого взято на контроль, повідомили zakarpatpost.net у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

zakarpatpost.net

 

Loading...

Comments are closed.