На Воловеччині призупинили трелювання лісу руслом річки

19-20 жовтня 2011 року інспекторами Закарпатжержрибоохорони здійснено перевірку по дотриманню природоохоронних заходів в межах водних об’єктів, що межують з лісовим фондом Воловецького ДЛГ.

Так було виявлено, що в урочищі Свиний безпосередньо у руслі потоку розміщено верхній склад готової лісопродукції, на автотранспорті трелювання лісу проходить безпосередньо по руслу потічка 800 м, а потім ще 150 м по руслу річки Вича.Не дивлячись на відсутність опадів, вода в потічку та річці Вича, більше схожа на селевій потік, аніж на можливе середовище існування водних біоресурсів.

За результами роботи інспекторів рибоохорони приписом призупинено трелювання деревини по потоку та річці, дано термін на ліквідацію верхнього складу лісопродукції. За невиконання припису щодо дотримання природоохоронних вимог за ст..188-5 КУпАП притягнуто двох посадових осіб Воловецького ДЛГ( по 340 грн.), та двох працівників лісгоспу за проведення робіт , що негативно впливають на стан водойми по ст..85 ч.3 КУпАП (по 170 грн.).

Протягом місяця інспекторами буде проведено повторну перевірку по усуненню виявлених недоліків.

zakarpattya.net.ua