На Рівненщині вижила похована живцем дитина, пробувши під землею 8 годин

[Total: 0    Average: 0/5]

На Рівненщині новонароджене немовля провело вісім годин під землею. Його мама вирішила, що народила дитя мертвим, тому закопала малу. Коли сусіди дізналися про народження немовляти, звернулися до медиків, щоби допомогти породіллі, а ті вже викликали міліцію. Правоохоронці шукали труп дитини, розкопали так звану могилу, а дитина виявилась… живою.

Вагітна жінка перед тим три дні випивала з братом, а вночі він приймав у неї пологи. Жінка твердить, подумала, що дитя померло. Через це злякалась і вирішила, оскільки лікарів про вагітність не повідомляла – зробити так, наче дитини і не було.

Де закопувати новонароджену дитину жінка довго не думала, вийшла з хати, пройшла 10 метрів, і біля грушки закопала дитину у землю, прямо дорогою до туалету.

Навіть води своєї на подвір’ї в породіллі немає, тому помитися вранці попросилася до сусідки. Жінка, дізнавшись що сталося, зателефонувала медикам, лікарі з собою покликали міліцію.

Породіллю забрала “швидка”, а слідчі почали розкопувати могилу. Розкопали, а дитина подала ознаки життя.

Нині маля в лікарні. Медики досі намагаються відігріти дівчинку. Кажуть, народилася вона недоношеною, але житиме.

У сусідній палаті оговтується і матір дитини. З’ясувалося, батько дитини помер іще у травні. У жінки це вже дев’ята дитина. Двоє померли, одну – відсудив рідний батько, іще п’ятьох виховують чужі люди, бо права на дітей рідна мати втратила. Про те, що її дитина жива – вона дізналася лише в лікарні.

Наразі правоохоронці вирішують, чи порушувати кримінальну справу. За груповий замах на вбивство і жінці і її брату загрожує п’ятнадцять років тюрми. Жінка матиме право на пом’якшення покарання – її дії ймовірно були продиктовані станом післяпологового афекту. Дівчинку в пологовому вже нарекли Вікторією. Кажуть, вісім годин під землею, і таки вижила.

Нагадаємо, на Миколаївщині дружина повідомила чоловіку радісну звістку, що той стане батьком. У відповідь молодий татусь почав бити жінку по животу та робити все, аби дитя не з’явилося на світ. Життя майбутнього малюка для матері було важливіше, відтак вона взяла ножа і зарізала дебошира.

http://tsn.ua/ukrayina/na-rivnenschini-nemovlya-vizhilo-pislya-vosmi-godin-pid-zemleyu.html

Loading...

Comments are closed.