Керівники Закарпаття поклали квіти до пам’ятника “Україна – визволителям”

28 жовтня голова облдержадміністрації Олександр Ледида, голова облради Іван Балога, Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника «Україна – визволителям» на українсько-словацькому кордоні, до монументу «Добровольцям Закарпаття – учасникам другої світової війни», що у сквері біля готелю «Закарпаття», а також до меморіального комплексу «Пагорб Слави» з нагоди відзначення 67-ї річниці визволення Закарпатської області від німецько-фашистських загарбників.

У святковій церемонії взяли участь депутати обласної та міської рад, ветерани Вітчизняної війні, представники Збройних Сил, правоохоронних органів, політичних сил, громадських організацій та ін.

Саме цього  дня, що увійшов золотою сторінкою в тисячолітню історію Закарпаття,  війська 4-го Українського фронту завершили визволення нашого краю від німецько-фашистських окупантів. Далося воно дорогою ціною. Круті схили, живописні  для відпочинку ліси були  грізними і важкими для  наступу. Та ніщо не могло зупинити  визволителів. Як згадують ветерани війни, вперше у багатовіковій історії воєн Карпати  піддалися  бойовій техніці і великій кількості сухопутних військ…

У рамках святкування  голова облради поспілкувався з ветеранами війни, які розповіли про нелегкі будні,   та пообіцяв особисто посприяти у вирішенні  їхніх наболілих проблем.

Прес-служба облради