Профорієнтаційний центр служби зайнятості розпочав свою роботу на Міжгірщині

Зранку у вівторок, 25 жовтня 2011 року, за прекрасної сонячної погоди біля приміщення Репинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів зупинився мікроавтобус з причепом на буксирі.

Через декілька хвилин розпочалось розгортання мобільного профорієнтаційного центру служби зайнятості.

Ще не закінчився монтаж незвичної споруди, як від вчителів місцевої школи, учасників шкільної педради, посипались запитання. Учні школи, які приїхали на велосипедах покататись на шкільному подвір’ї, залюбки допомагали прибирати та відвозити пусті коробки та залишки упаковки. У сусідньому зі школою подвір’ї  припинив будівництво підсобного приміщення  колишній майстер групи виробників художніх виробів з лози місцевого професійного ліцею, нині пенсіонер, Федір Щебак. Його увага теж була прикута до незвичної споруди, яка виростала прямо на очах. З парадного входу школи подивитись на новобудову вийшов директор школи Лемак Андрій Михайлович. Потягнулись і інші люди. Чутка пішла по селу.
 Через невеличкий проміжок часу мобільний профорієнтаційний центр служби зайнятості розпочав свою роботу на Міжгірщині. Цього дня послугами профорієнтаційного мобільного центру скористались біля 110 жителів с. Репинне.
План роботи мобільного центру професійної орієнтації найближчим часом не маленький: протягом двох вихідних днів  (29 та 30 жовтня 2011 року) на місцевому центральному стадіоні буде проведено виїзну акцію центру зайнятості. Тим самим продовжиться профорієнтаційна робота з презентації  надання послуг служби зайнятості жителям смт. Міжгір’я. Заплановано презентувати послуги служби зайнятості, що надаються для всіх категорій клієнтів, а саме: надати інформацію щодо стану ринку праці району, про професії та спеціальності, які користуються попитом, провести показ фільмів із циклу «Світ професій» та ін.
 Під час роботи мобільного центру професійної орієнтації спеціалісти центру зайнятості  дадуть відповідь на запитання громадян щодо вакансій на підприємствах району, можливість отримання  нової професії для тих, хто знаходиться на обліку в центрі зайнятості. Присутні зможуть отримати роздаткові інформаційні матеріали: буклети, брошури та ознайомилися з переліком описів професій.

Джерело: Іван Баран, начальник відділу активної підтримки безробітних Міжгірського РЦЗ

www.mukachevo.net

Comments are closed.