Закарпаття: У Виноградові міліція проводить рейди “Вулиця” і “Вокзал”

[Total: 0    Average: 0/5]

Дитяча злочинність – проблема всього суспільства. Але захистити підростаюче покоління можна тільки спільними зусиллями міліції, соціальних служб та громади. Тому не варто залишатися байдужими до «недитячих» проблем сьогодення: наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, дитячого травматизму на дорозі.
– У нас, працівників служби у справах дітей, з підрозділом кримінальної міліції у справах дітей є спільна справа, – зауважує головний спеціаліст цієї служби Виноградівської РДА Світлана Міндак, котра прийшла нещодавно у райвідділ, аби висловити своїм міліцейським колегам подяку за співпрацю і порозуміння.

Спільно з ВКМСД Виноградівського району постійно проводяться рейди «Вулиця», «Вокзал», з метою попередження дитячої бездоглядності, безпритульності. Перевіряють торгівельні точки задля дотримання законності щодо продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів, Інтернет-кафе, аби виявити неповнолітніх, які під час навчання перебувають в таких місцях, проводять обстеження неблагополучних сімей.

Водночас проводяться лекції на правову тематику та інші заходи, які спрямовані на недопущення скоєння неповнолітніми злочинів та правопорушень, повідомили zakarpatpost.net  в СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

zakarpatpost.net

 

Comments are closed.