У ЗакДУ відкрили Клуб ораторського мистецтва

27 жовтня 2011 року на базі юридичного факультету Закарпатського державного університету відбулось перше засідання Клубу ораторського мистецтва, організаторами якого виступили Закарпатський осередок Ліги студентів Асоціації правників України й Наукове товариство студентів та аспірантів юридичного факультету.

Робота засідання зосереджувалась на техніці підготовки промови, методиці опанування себе перед публікою та власне успішним виступом. Зокрема, гість заходу – викладач та юрист-практик Сергій Сергійович Шеранич, зазначив, що сьогодення вимагає від кожного спеціаліста не лише фахових знань, умінь і навичок, а й уміння правильно і гарно спілкуватися з колегами, коректно і переконливо вести дискусію, цікаво і грамотно будувати свій виступ перед аудиторією. Також наголосив, що мистецтвокрасномовства – особливий вид творчої діяльності. З учасниками він поділився надійним методом впевненого поводження під час публічного виступу та побажав успіхів у навчанні.

По закінченню заходу учасники Клубу окреслили теми майбутніх засідань та визначили графік роботи. До участі запрошуються всі бажаючі та небайдужі до самовдосконалення й уміння правильно дискутувати.

За детальною інформацію звертатись за тел. 050-99-56-492 (оргкомітет).

Прес-служба ЗакДУ

www.zakdu.edu.ua