Закарпаття: Заступник голови обласної адміністрації Володимир Приходько провів прийом громадян

За допомогою до влади звернулося майже три десятки закарпатців.
Працівники дільничної лікарні села Горінчево Хустського району скаржаться: нещодавно їх повідомили, що медзаклад реорганізують. Медперсонал побоюється, що може втрати роботу. Володимир Приходько рекомендував розглянути питання реорганізації закладу голові районної адміністрації Федору Турчину та начальнику управління охорони здоров’я Роману Шніцеру. Також керівництво медичної сфери району повинне професійно опрацювати питання реформування лікарні разом з працівниками медзакладу.

Михайло Михайлович – тренер ужгородського хортинг-клубу, звернувся за допомогою в проведенні спортивного заходу. 10 грудня в Ужгороді заплановано провести турнір пам’яті відомого в минулому закарпатського боксера. Володимир Приходько пообіцяв звернутися до міського голови обласного центру з проханням надати відповідну допомогу у проведенні турніру.

Мешканка села Стужиця, що на Великоберезнянщині, Тетяна Михайлівна прийшла на прийом до влади з проханням посприяти у виділенні путівки до санаторного закладу Закарпаття. Пані Тетяна інвалід, хвора на діабет, не може скористатися путівкою до санаторію на Полтавщині. Заступник керівника краю доручив управлінню праці та соцзахисту посприяти лікуванню закарпатки у санаторії області.

Пан Петро, мешканець Мукачева, прийшов на прийом через матеріальну скруту: він разом із дружиною-пенсіонеркою – інваліди по зору, виховують маленького онука, тож грошей не вистачає на все необхідне. Мукачівець попросив допомогти з встановленням в оселі індивідуального опалення. Матеріальна допомога заявнику буде виділена в рамках обласної Програми «Турбота». Щодо індивідуального обігріву, Володимир Приходько з проханням розглянути це питання звернувся до мукачівського міськвиконкому.

Усі звернення закарпатців будуть розглянуті обласними управліннями у найкоротші терміни, повідомили zakarpatpost.net  у прес-центрі ОДА.