У Виноградові відбувся літературний вечір з нагоди 20-річної творчої діяльністі поета-гумориста

У читальному залі Виноградівської міської бібліотеки відбувся літературний вечір з нагоди 20-річчя творчої діяльності закарпатського поета-гумориста Михайла Чухрана.

До ювілейної дати на своєму митецькому шляху відомий у краї автор прийшов із вагомим доробком, у якому збірки «Міські мотиви», «Пітятко», «Про мене, про тебе, про нас», солідна колекція поезій в «Антології днишньої русинської літератури», аудіо книжка тощо. Ще три видання на виході у закарпатських видавництвах.

Про життєвий і творчий шлях Михайла Чухрана присутнім на вечорі розповіла Марія Селехман. Захід проходив у невимушеній дружній обстановці: звучали мелодії струнного оркестру Віктора Марушки, вірші автора читали учні, митець ділився роздумами та планами на майбутнє, вітальні промови виголошували заступник голови райдержадміністрації Михайло Русанюк, голова місцевої організації товариства ім.. О.Духновича Юрій Продан, редактор газети «Новини Виноградівщини» Василь Кіш, а також Тетяна Гудачок, Михайло Попович. Популярний в народі автор, чиї книжки не залежуються на полицях книгарень, пообіцяв ще до кінця року порадувати читачів новими збірками.

www.mukachevo.net