У Берегові ремонтують дороги

Попри те, що на календарі пізня осінь, у м.Берегово (Закарпаття) усе ще триває ремонт міських шляхів. Зокрема, завершуються ремонтні роботи на вулиці Лесі Українки. За інформацією, яку надав начальник комунального підприємства „Берегівська міська ШРБД” Олексій Мельничин, на впорядкування дорожного покриття цієї вулиці виділено 90 тис. грн.

Враховуючи зрослу вартість матеріалів, а також те, що після початку робіт виникли непередбачувані видатки, побільшають і остаточні затрати. За попередніми підрахунками,вони складуть близько 115 тис. грн. До речі, заасфальтовано дорогу довжиною близько 130 і шириною 5–6 метрів, також буде встановлено бордюри. Словом, по завершенні ремонту мешканці матимуть зручну, охайну та затишну вулицю.

Із ходом робіт знайомився і міський голова Іштван Гайдош (див. світлини). У розмові з кореспондентом нашого часопису берегівський мер підсумував хід упорядкування берегівських шляхів, зазначивши, що вже заасфальтовано Шкільну, Кутузова, Рожошкерт, роздоріжжя Мачолівське. Отже, шляховики працюють злагоджено, якісно, сумлінно.

Ще цьогоріч розпочнуть ремонт вулиці Суворова. У планах – оновлення внутрішнього подвір’я житлового масиву на вул. Мужайська (будинок № 34). Якщо не завадить погода, шляховики “дістануться” також вулиці Запорізької.

karpatnews.in.ua