Тимошенко зустрічає свій 51-й день народження в камері СІЗО

27 листопада екс-прем’єру України Юлії Тимошенко виповнився 51 рік. Вперше свій день народження вона відзначатиме не за святковим столом, а в камері СІЗО.

Родичів до ув’язненої не пустять – в неділю ізолятор закритий для відвідувань. Утім, привітати лідера опозиції зі святом під стіни СІЗО прийдуть її прихильники та навіть зірки естради.

Очікується, що о 14:00 перед Лук’янівським СІЗО на вулиці Дегтярівській виступатимуть Олександр Пономарьов, Ніна Матвієнко, гурт ТНМК, Тарас Чубай, гурт Гайдамаки, Тарас Петриненко, гурт Вій та інші.

А соратники політики з партії “Батьківщина” розробили захід під назвою “Квітка для Юлі”. Усіх охочих закликають принести по квітці, аби таким чином висловити підтримку ув’язненій іменинниці.

Водночас сама Тимошенко може привітання не побачити – днями її перевели до іншої камери, а медики прописали їй постільний режим.

Жодних поблажок в СІЗО іменинникам не дають.

“Спеціальне меню у нас тільки на Новий рік і День незалежності. Ми даємо заарештованим більш різноманітну вечерю, до звичайного меню додаємо салат або варені яйця”, – розповів “Комсомольській правді в Україні” помічник голови Державної пенітенціарної служби України Ігор Андрушко.

“Спиртне – ніколи! Навіть тортів передавати арештованим можна – вони швидко псуються. Як виняток, можливо, передам їй букет квітів, якщо рідні його принесуть”, – додав він.

Тим часом стан здоров’я Тимошенко погіршується. Як повідомив раніше її адвокат Сергій Власенко заявив, на її тілі з’являються нові синці, їй почали колоти знеболююче.

А як розповіла Радіо Свобода працівниця хірургічного відділення Київської обласної клінічної лікарні, яка попросила не називати її імені, у Тимошенко під час обстеження 23 листопада виявили міжхребцеву грижу.

Раніше лікарі висували припущення, що у екс-прем’єра може бути нестача вітамінів в крові і навіть онкологія.

tsn.ua