Ужгород: Фірма-аферист не платила зарплату 77 працівникам

Аферу з невиплатою заробітної плати викрили співробітники Державної служби по боротьбі з економічними злочинами в Ужгороді.

  Як встановили «безівці» в ході оперативно-розшукових заходів, посадові особи приватного акціонерного товариства, що працює в сфері будівництва, упродовж квітня-жовтня 2011 року умисно, маючи відповідні обігові кошти на своєму розрахунковому рахунку на загальну суму понад 2 млн.780 тис. грн., не виплатили 77-м найманим працівникам зарплатню на загальну суму понад 348 тисяч гривень. «Зекономлені» таким чином кошти фірмачі використали на придбання будматеріалів, сплату власних кредитних боргів, оплату послуг субпідрядників тощо. Водночас, з метою приховання злочину, яким вважається невиплата заробітної плати, посадовці акціонерного товариства в поданих у державні органи звітах не відображали наявну заборгованість по зарплаті.
 За даним фактом вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст.366 ч.1 Кримінального кодексу України («Службове підроблення»), винних у фальсифікації документів посадових осіб підприємства повинно встановити слідство.

Джерело:  СЗГ УМВС України в Закарпатській області

www.mukachevo.net