В Ужгороді відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників Державної виконавчої служби

Указом Президента України від 9 грудня 2010 року утворено центральний орган виконавчої влади—державну виконавчу службу України».
Наталія Панова , начальник управління Державної виконавчої служби Закарпатської області, у вітальному слові до учасників зібрання зазначила: «Інститут примусового виконання судових та інших рішень існує стільки, скільки існує інститут держави та державності. Однак лише в новітні історичні часи юридична практика іде шляхом формування в Україні спеціалізованої структури, яка здійснює виключно виконавче впровадження.

На сьогодні виконавча служба України входить до системи органів міністерства юстиції, на яку покладено функції з реалізації державної політики у сфері організації виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб )відповідно до законів.

Сьогодні Державна виконавча служба Закарпатської області — це:
-143 державних виконавця, 80 спеціалістів;
– 15 територіальних відділів ДВС та ППВР;
– 150 тисяч виконавчих проваджень, виконання яких покладено на державних виконавців;
– 97 мільйонів фактично стягнутих коштів;
– 220 сучасно обладнаних робочих місць.

Управління Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Закарпатській області за своїми показниками одне з найкращих в Україні та за показниками роботи за 11 місяців цього року поділяє перші місця з Львівської та Луганською областями.

З нагоди свята ряд держвиконавців області отримали відзнаки за сумлінну та нелегку працю. Вітали колектив Державної виконавчої служби Закарпатської області Андрій Сербайло, голова Закарпатської облради, Анатолій Петруня, прокурор Закарпатської області, Віктор Погорєлов, мер Ужгорода, Олексій Шешеня, заступник голови Закарпатського окружного адміністративного суду, Іван Алмаші, заступник начальника головного управління юстиції у Закарпатській області, Юрій Федорчук, начальник служби боротьби з контрабандою Чопської митниці.

Директор Закарпатської філії «Укрпошти» Микола Ростов вручив керівнику Державної виконавчої служби Закарпаття символічне зображення ангела, який повинен оберігати державних виконавців у їх нелегкій справі, та побажав усьому колективу витримки у роботі.

zakarpatpost.net