Новий рік у нових помешканнях зустрінуть 15 молодих сімей з Ужгорода

Губернатор Олександр Ледида взяв участь в урочистому відкритті другої черги багатоквартирного будинку в обласному центрі. Новий рік у нових помешканнях зустрінуть 15 молодих сімей з Ужгорода.
Цей будинок став другим з багатоквартирної житлової забудови по вул. Мальовничій, поблизу УжНУ. Загальна його площа – більше 1109,9 кв. м. житла. Помешкання будуються за програмою молодіжного будівництва, та призначені для молодих сімей, викладачів, співробітників Ужгородського Національного Університету.

Фінансування об’єкту є комплексним. Частину коштів взяла на себе область – майже 735 тис. грн. (профінансовано будівництво 3 квартир). 2,1 млн. грн. – кошти держбюджету за програмою пільгового кредитування (профінансовано будівництво 6 квартир). Також кошти держбюджету по програмі «Доступне житло» – 349,6 тис. грн. та власні кошти жильців. До слова, аби вчасно завершити будівництво, у листопаді 2011 року керівництво області та депутати підтримали проект, виділивши додатково ще майже 395 тис. грн.

– Ми й надалі підтримуватимемо цю програму. Уже наступного року хотілося б збільшити обсяги будівництва молодіжного житла вдвічі – й збудувати не 15, а хоча 30 нових помешкань. Усе залежатиме від коштів, які виділять з обласного та держбюджету, – зазначив очільник Закарпаття Олександр Ледида.

Викладачка географічного факультету УжНУ Оксана Антонюк, новоспечена власниця двокімнатної квартири у новому будинку, розповіла: на помешкання вони з чоловіком чекали трохи більше двох років:

– Приблизно у цю ж саму пору 2 роки тому ми стали у чергу, зареєструвалися у фонді молодіжного будівництва. Частину коштів платимо самі – вже виплатили половину необхідної суми. Житлом задоволені – роботи виконано якісно, краєвид просто чудовий!

Також цьогоріч за програмою молодіжного будівництва побудовано 16 квартир у м. Мукачеві, повідомили zakarpatpost.net у прес-центрі ОДА.